18 grudnia 2018 r.
godzina 10:00

"Rozmowy o wartościach, talentach i tajnikach powstawania książek o Przygodach Wielkiego Różowego Hipcia". Bezpłatne spotkanie skierowane do dzieci klas II i III szkoły podstawowej.

Miejska Biblioteka Publiczna
Plac Jana III Sobieskiego 3 41-902 Bytom

 

 

Natasza Dereń-Halczok: przedsiębiorca, doradca, coach, pisarka i autorka książek dla dzieci Przygody Wielkiego Różowego Hipcia, żona i dumna mama
8- letniego Krzysia i
13 -letniego Alka
Spotkanie będzie krążyć wokół świata wartości, akceptacji, przyjaźni, szukania dobra w ludziach i odkrywania talentów w sobie i w kolegach.
Zgłębimy tajniki powstawania książek-będzie literacko i kulinarnie zarazem.

 

Zapisy:
tel.: (32) 787 06 01 (wew.: 121)
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.wielkirozowyhipcio.pl/optin24241852

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież