Zapraszamy na zimową przygodę!

Serdecznie zapraszamy dzieci do spędzania ferii zimowych w naszej bibliotece. Przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć edukacyjnych. Będą gry, konkursy, zabawy literackie i plastyczne. Z nami nie będziesz się nudzić!

 

HARMOMOGRAM ZAJĘĆ:

12 i 19 lutego, godz. 12.00-13.30
Podróż ku gwiazdom

Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci i Młodzieży MBP, Bytom, pl. Jana III Sobieskiego 3

 

14 i 21 lutego, godz. 10.00-12.00
Cwaniaczek w bibliotece

Placówka Filialna Nr 1, Bytom-Szombierki, ul. Zakątek 20 (zajęcia tylko 21 lutego)

Placówka Filialna Nr 4, Bytom-Stroszek, ul. Hlonda 38

Placówka Filialna Nr 6, Łagiewniki, ul. Cyryla i Metodego 38

Placówka Filialna Nr 12, Bytom-Rozbark, ul. Arki Bożka 21

Placówka Filialna Nr 20, Bytom-Sucha Góra, ul. Korczaka 1

Placówka Filialna Nr 22, Bytom-Miechowice, ul. Nickla 19

Placówka Filialna Nr 23, Bytom-Śródmieście, ul. Łużycka 12

Komentarze   

0 #1 Magda 2019-02-07 12:27
Czy bibliotece przydalyby się również puste opakowania po plytach? Zdarzylo mi się wypożyczyć audiobooki, które miały podniszczone opakowanie, więc może to dobry pomysł?
Cytować

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież