Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu, w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie, zaprasza 25 lutego 2019 roku o godz. 12.00 na prelekcje „Szombierki i ich właściciele”.

W trakcie prelekcji połączonej z prezentacją multimedialną zaprezentowana będzie  historia Szombierek, ich rozwoju gospodarczego oraz architektury. Przedstawieni zostaną właściciele tej dzielnicy Bytomia z przełomu XIX i XX wieku, czyli Karol Godula i Joanna Gryczik oraz ród Schaffgotschów. Poznamy również dziedzictwo  kulturalne  pozostałe  po nich w Szombierkach i okolicy.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież