Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy prac Natalii Płomińskiej, Sławomira Kozika i Mateusza Szpyta.
Miejsce – Galeria Rotunda MBP, Bytom, pl. Jana III Sobieskiego 3

Czas trwania ekspozycji: 21 marca – 5 kwietnia br.

Kilka słów o autorach:

Natalia Płomińska, Sławomir Kozik, Mateusz Szpyt – jesteśmy trójką znajomych, zafascynowanych fotografią. W wolnych chwilach staramy się brać aparat do ręki i fotografować. Interesują nas różne tematy, staramy się dostrzegać piękno w otaczającym nas środowisku.

 

Natalia Płomińska – w fotografiach chciałam przedstawić swoją interpretację obrazów Rene Magritte i odnieść się w nich do kilku problemów współczesnego świata. Zdjęcia wzbogacone o pytania, mają na celu skłonienie odbiorcy do refleksji.

Sławomir Kozik – często z przypadku powstają ciekawe obrazy. Portret – jak pisał Roland Barthes powinien być spontaniczny, bo tylko wtedy ukazuje prawdę o osobie fotografowanej. Przedstawione przeze mnie zdjęcia są zachwytem nad pięknem kobiety.

Mateusz Szpyt – forma przedstawiona na fotografiach jest odzwierciedleniem spojrzenia na architekturę z innej perspektywy. Pokazuję rzeczy zwyczajne w niestandardowy sposób.

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież