Serdecznie zapraszamy 27 kwietnia o godz. 14.00 na wernisaż malarstwa „Sercem malowane”, który odbędzie się w Galerii Rotunda MBP. Pracownia dla osób dorosłych działa w Spółdzielczym Klubie Relaks Bytomskiej Spółdzielni Mieszkaniowej od przeszło 15 lat.

Uczestniczki zajęć to osoby aktywne zawodowo, które pragną rozwijać swoje pasje i zdolności. Śmiało można powiedzieć, że jest to grupa plastyków amatorów mająca na swoim koncie wiele wystaw. Malują dużo i są bardzo „płodne”. Ich obrazy to pejzaże, martwa natura, sztuka współczesna, architektura, twarze, postacie. Są również prace o tematyce mistycznej i baśniowej.

 

Tematem wystawy w Rotundzie Miejskiej Biblioteki Publicznej są pejzaże i architektura.

Swoje prace wystawiają: Ilona Adamczyk, Antonina Czubak,Teresa Dominiak, Dorota Kiebzak, Małgorzata Kuliszkiewicz, Helena Maszczyszyn, Lidia Morciniec, Danuta Niemiec, Teresa Sterniczuk, Anna Sędzik, Zofia Szczerbińska, Elzbieta Winczakiewicz, Małgorzata Witkowska, Irena Woźny, Krystyna Wróblewska.

 

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież