Narodowe Czytanie 2019 - PlakatUWAGA! W związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, Narodowe Czytanie odbędzie się w Rotundzie Miejskiej Biblioteki Publicznej przy pl. Jana III Sobieskiego 3!

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Narodowego Czytania pod honorowym patronatem Pary Prezydenckiej. 
Nasze tegoroczne spotkanie odbędzie się 9 września o godz. 10.00 w Amfiteatrze w Parku Miejskim im. F. Kachla w Bytomiu.W programie:
- etiudy teatralne,
- występy muzyczne,
- czytanie Nowel polskich przez zaproszonych gości, uczniów bytomskich szkół. 

Organizatorzy:
Miejska Biblioteka Publiczna w Bytomiu
Opera Śląska
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Katowicach Filia w Bytomiu
Technikum Nr 4 w Bytomiu

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież