Serdecznie zapraszamy dzieci urodzone w latach 2013–2016 do udziału w kolejnej edycji projektu finansowanego ze środków MKIDN - MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK. Dzieci, które od 2 września 2019 odwiedzą (dzieci już zapisane) lub zostaną zapisane przez swoich rodziców do naszej biblioteki, otrzymają wspaniałą Wyprawkę Czytelniczą. Składają się na nią: książka „Pierwsze czytanki dla…” oraz Karta Małego Czytelnika. W komplecie znajduje się również poradniki dla rodziców „Książką połączeni, czyli przedszkolak idzie do biblioteki”.

Każdy mały czytelnik, który uzbiera 10 naklejek, otrzyma imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania.

Ważną informacją jest to, że dzieci, które uczestniczyły w projekcie w ubiegłym roku, a zebrały  już komplet naklejek i są w wieku do 6 lat mogą ponownie brać udział i otrzymać kolejną, nową wyprawkę i legitymację.

Informacje na temat akcji znaleźć można również na stronie internetowej projektu www.wielki-czlowiek.pl oraz profilu na portalu Facebook.