Serdecznie zapraszamy szanownych czytelników do udziału w naszej wakacyjnej zabawie pt: Wakacje z Książką. Chociaż ostatnio warunki nie sprzyjają podróżowaniu my postanowiliśmy, zabrać Was w podróż literacką i umilić wakacje dzięki książce. To właśnie w trakcie wakacji mamy najwięcej czasu na czytanie, więc… czytajmy książki z biblioteki. Na czym polegać będzie zabawa? W lipcu i sierpniu w Wypożyczalni Literatury Beletrystycznej będzie można wypożyczyć „w ciemno” książkę na wakacje. Wybrane wcześniej przez bibliotekarzy tytuły będą wydzielone i ustawione na zapleczu wypożyczalni. Książki zostaną podzielone według gatunków, tj. kryminał/ thriller, romans, powieść historyczna, horror. W wyznaczonym miejscu wypożyczalni na czytelników czekać będą kupony z losami. Tytuł wylosowany przez czytelnika zostanie wypożyczony jako dodatkowa, piąta pozycja, zgodnie z zasadami ewidencji zbiorów obowiązującymi w bibliotece.
Ponadto prosimy czytelników biorących udział w akcji, aby zrobili zdjęcie pokazujące jak czytają naszą książkę na wakacjach.
Z nadesłanych na nasz adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęć stworzymy galerię online.
Fotografie będzie można oglądać na stronie www naszej biblioteki (http://www.biblioteka.bytom.pl/).
Wszyscy biorący udział w naszej zabawie., którzy nadeślą nam zdjęcia proszeni są o wypełnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych, oraz zapoznanie się z regulaminem zabawy. Dostępne poniżej:

 Regulamin Wakacje z Książką

  Zgoda

Oto galeria przesłanych zdjęć:

Dodaj komentarz

Dane osobowe zawarte w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez Miejską Bibliotekę Publiczną, plac Jana III Sobieskiego 3 w Bytomiu, w celu udzielenia odpowiedzi lub załatwienia Twojej sprawy. Jeżeli udzielenie odpowiedzi będzie wiązało się z przesłaniem informacji marketingowych, przez wypełnienie poszczególnych pól formularza kontaktowego wyraźnie potwierdzasz zgodę na przekazanie Ci informacji o produktach lub usługach na podany przez Ciebie adres e-mail lub numer telefonu. Możesz cofnąć zgodę w każdym momencie bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Przysługują Ci prawa na podstawie RODO, m.in. prawo dostępu do danych, do sprostowania, do zapomnienia i do ich przenoszenia. Pełną informację RODO znajdziesz na stronie: https://www.biblioteka.bytom.pl/images/stale_elementy/Regulaminy/polityka_prywatnosci2019.pdf


Kod antyspamowy
Odśwież