Kolejne spotkanie autorskie online za nami.
Wczoraj tj. 24 listopada, w piękny i wyjątkowo ciepły listopadowy wieczór odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bytomiu kolejne spotkanie autorskie w ramach  XIV Bytomskiej Jesieni Literackiej organizowanej przez Bytomskie Centrum Kultury. Mieliśmy przyjemność gościć Panią Annę Meiser - autorkę opracowań zbioru wierszy Marii Haliny Szulc - pochodzącej ze Zbaraża, prawie nieznanej bytomskiej poetki. Wyboru wierszy dokonała Anna Meiser, której poszukiwania naukowe skupiają się wokół zagadnień związanych z życiem kulturalnym i literackim Bytomia lat 1945 - 1970. Pani Anna zaprosiła  na swoje spotkanie Panią prof. Barbarę Szargot  i Pana prof. Macieja Szargota - recenzenta książki, którzy jak napisała w dedykacji życzliwie ją wspierali przy pracy nad jej książką.

Spotkanie zostało zorganizowane przy współpracy Towarzystwa Literackiego im. Adama Mickiewicza w Warszawie.

Dziękujemy gościom za ciekawe spotkanie, przybliżające nam postać poetki i uwrażliwiające na jej poezję.

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania.